Výjezdy mimo Evropu

Po návratu

Chápeme, že po návratu ze studijního výletu do zahraničí zažíváš spoustu nových pocitů a poslední, na co myslíš, jsou dokumenty, které musíš odevzdat a ukončit tak zahraniční stáž. Ale bez nich ti hrozí neuznání předmětů či dokonce vrácení stipendia. Projdi si pečlivě, co musíš po návratu odevzdat a které dokumentu je potřeba řešit ještě na zahraniční univerzitě.

Dokumenty,
které odevzdáváš

1) Potvrzení o délce studia – tento dokument ti potvrdí na zahraničním oddělení ještě před návratem.
2) Transcript of Records (ToR) – výpis známek, které jsi získal/a na zahraniční univerzitě. Většinou ho univerzita posílá emailem nebo jako originál poštou na naše oddělení.
3) Doklad o uznání studia v zahraničí – na základě ToR si vyplň tento dokument a nechej si ho potvrdit na studijním oddělení.
4) Zpráva z pobytu – informace, které pomohou tvým následovníkům s rozhodováním a přípravou na pobyt.

Vzory dokumentů si můžeš stáhnout v kartě studenta v mobilitách a nebo v sekci Dokumenty ke stažení