Získej zahraniční
pracovní zkušenost
s ČVUT

Nabídka organizací a firem pro pracovní stáže

Nalezení hostitelské organizace je tvou vlastní iniciativou. Stipendium lze poskytnout na pracovní stáž, kterou si najdeš jakýmkoliv způsobem. Jen musí probíhat v oblasti navazující na tebou vystudovaný obor na ČVUT. Můžeš využít vlastní kontakty, internet, níže uvedenou nabídku pracovních příležitostí, databázi hostitelských organizací, sociální sítě, kontakty na hostitelské organizace ze zpráv tvých kolegů atd.
 
Připrav si dokumenty potřebné pro vybrání vhodné hostitelské organizace, tj. životopis, motivační dopis, portfolio, vše v angličtině, popř. v jazyce dané země, o kterou máš zájem.
 
Pokud budeš reagovat na námi zveřejněnou nabídku, zašli výše uvedené dokumenty na kontaktní adresu v zahraničí. Z důvodu zachování kontaktů jsou v nabídce ponechány i nabídky se starším datem.
 
Počítej s tím, že je potřeba značné trpělivosti, snahy a času, takže začni hledat hostitelskou organizaci se značným předstihem a nenech se odradit počátečním neúspěchem.
 
Po nalezení hostitelské organizace jí zašli k potvrzení formulář Ex-ante, který je nedílnou součástí přihlášky.
 
Může se ti hodit databáze hostitelských organizací, ve kterých již v minulosti proběhly pracovní stáže. Najdeš ji zde. Pokud v databázi není ve sloupci Přijatí stážisté uvedeno číslo, stáž v ní absolvoval vždy jen jeden účastník.
Aktuální nabídky stáží nalezneš také na ErasmusIntern.

Neváhej se inspirovat výjezdy svých kolegů a zjistit více informací o tom, jak pracovní stáže probíhají. Určitě se tedy podívej na zprávy ze stáží.

Nabídka pracovních příležitostí

Jak se na
pracovní stáž v EU
přihlásit

A co tě dál čeká zjistíš v sekci Krok za krokem.

Inspiruj se
zkušenostmi
ostatních

Mrkni na zprávy z výjezdů od
studentů/absolventů, kteří již na pracovní stáži byli.