Vyjeď na

Co musíš
splnit

1. Délku pobytu

Tvoje účast na programu ERASMUS může být v délce 5 – 30 dní a nebo v délce 2–12 měsíců. Maximum 12 měsíců se počítá v součtu za etapu studia, za studium i pracovní stáže. MBD do součtu měsíců není započítáváno.

2. Být student
ČVUT

V době výjezdu na studijní pobyt musíš být studentem ČVUT.

Další
informace

Jako student můžeš absolvovat studijní pobyt či praktickou stáž v zahraničí v součtu v celkové délce maximálně 12 měsíců za studijní cyklus (bakalářský, magisterský, doktorský). Můžeš tedy kombinovat např. 6 měsíců studijního pobytu a 6 měsíců praktické stáže, či např. celých 12 měsíců praktické stáže. Vždy však platí limit 12 měsíců v jednom studijním cyklu.
Realizace výjezdu je výhradně na základě platných interinstitucionálních dohod mezi vysílající a přijímající vysokoškolskou institucí vlastnící ECHE.

výběrového řízení

Jako doktorad se můžeš hlásit v průběhu celého roku, nicméně ti doporučujeme se přihlásit aspoň půl roku před výjezdem.
Jakmile si domluvíš spolupráci na zahraniční univerzitě, obratem informuj fakultního koordinátora a vyřeš s ním, zda se stihne v termínu proces nominace.
O výsledcích výběrového řízení budeš informován/a emailem od fakultního koordinátora. A to na základě volné kapacity a ochoty přijmout studenta na zahraniční univerzitě.

Jak se na
Ph.D. studium
přihlásit

A co tě dál čeká zjistíš v sekci Krok za krokem.

Inspiruj se
zkušenostmi
ostatních

Mrkni na zprávy z výjezdů od
studentů, kteří již na Erasmu byli.