Otevření Buddy databáze

Datum / čas
25.08. 2020 / Celý den

Místo konání
ISC CTU in Prague (Masarykova kolej, R 304)

nahrávám mapu....
Ahoj,
Buddy databáze bude brzy otevřena, takže pokud chcete pomoct nějakému zahraničnímu studentovi, je čas přihlásit se do Buddy programu :).
Tento rok na ČVUT přijíždí přes 370 zahraničních studentů ze všech možných koutů světa a většina si přeje mít budíka, tak neváhej.
Pokud se bojíš, že nebudeš vědět co, nezoufej, proto je tu Buddy příručka, kde najdeš většinu důležitých informací a pokud si i tak nejseš jistý, tak v úterý 1.9 od 18 hodin pořádáme Buddy Session, kde se dozvíš ještě víc informací, můžeš se na cokoliv zeptat a navíc i potkat další budíky.
Pokud i tak máš nějaké další dotazy, můžeš se o problém podělit s ostatními budíky v naší skupině ISC CTU Czech Buddies, nebo mě neváhej kontaktovat na buddy@isc.cvut.cz, kde dotazy rád zodpovím, nebo tě přesměruju na někoho kdo bude vědět víc.
PS: Jako odměnu pro naše budíky pořádáme každý semestr Buddy Weekend – pivo, jídlo, hry, pohoda, chata jenom pro nás – pokud tě to zajímá, tak se bude tento semestr konat 2 – 4. října, více informací se brzy dozvíš mailem, v naší FB skupině, nebo na Buddy Session.